Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Шрамко Юрій Меркурійович

БІОГРАФІЯ

Генерал-майор. Відомий в Україні громадський та банківський діяч.
Народився 2 листопада 1930 р. у м. Червоному Житомирської області.
Закінчив КДУ у 1953 р.
Обирався першим секретарем Луганського обкому комсомолу, очолював відділ ЦК ВЛКСМ. Брав активну участь у будівництві шахт, доменної та мартенівської печей у Алчевську, тваринницьких комплексів на Луганщині.
З 1963 р. працював у КДБ УРСР, був заступником начальника управління по Києву та Київській області, начальником управлінь по Луганській та Харківській областях, по Києву та Київській області.
З 1994 р. - голова правління інноваційно-комерційного НПК-Банку у Харкові (з 1996 р. - РЕАЛ БАНК). Сприяв зміцненню та успішному розвитку банку, забезпеченню його ефективної роботи, входженню до групи великих комерційних банків України.
Банк бере участь у здійсненні важливих для економіки проектів. Його кредити отримують підприємства Харкова, господарства Богодухівського, Банківського, Нововодолазького та інших районів, підприємці й фізичні особи.
За його ініціативою банк надає добродійну допомогу дитячим, навчальним, медичним та культурним закладам, військовим частинам, спортивним, релігійним організаціям, ветеранам та інвалідам війни.
Обирався депутатом ВР УРСР, є членом ради Асоціації українських банків, віце-президентом Харківського банківського союзу, головою Українського об'єднання військовослужбовців запасу та у відставці.
У листопаді 2003 р. обраний віце-президентом Харківського банківського союзу.
Нагороджений орденами Червоної Зірки, Трудового Червоного Прапора, 18 медалями, Почесною грамотою та Грамотою Президії ВР УРСР.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»